Sparingi Przedimprezowe

SYLWESTER ' 2011
2011 12 31
Martyna i Wojtek, Renata i Krzysiek, Tomek, Ja, Krzysiek
Przyjecie, które odbyło się u Tomasza w domu. Pierwsze po zakończeniu 17-letniej tradycji organizowania wielkich imprez. Pierwsze w nowej epoce, które otworzyło nowy rozdział. Rozdział ze spotkaniami miejmy nadzieje, że na dłużej. Zdjec tym razem nie było ale za to przyjęcie mogło się podobac. To pierwsze z wielu spotkań, które zostało potraktowane jako przygotowanie się do głównego sezonu jaki nas czeka.
Organizator spotkania: Tomek

POSIADOWKA ' 2012
2012 01 07
Beata i Tomek, Martyna i Wojtek, Ja, Damian, Seweryn
Drugie spotkanie tydzień po Sylwestrze. Mala gromadka osób postanowiła powtórzyc jeszcze raz i ponownie wspólnie spędzic czas. Widac, że pomysł na małe przedsięwzięcia się spodobał. Zdjęc jeszcze nie doświadczyliśmy, gdyż jesteśmy w trakcie początkowych prób. Miejmy nadzieje, że niebawem zobaczymy je również i na tej stronie.
Organizator spotkania: Tomek

PRZEDWIOSNIE ' 2012
2012 03 03
Beata i Tomek, Martyna i Wojtek, Monika, Ja, Damian, Seweryn
To już trzecie spotkanie bez zdjęc i czwarte w nowym epizodzie, które odbyło się u Beaty i Tomka zostało przyjęte bardzo optymistycznie. To kolejne małe zgromadzenie, które zostało tak jak poprzednie spotkania uznane za przygotowanie się do oficjalnych przyjec tym razem aktem tego spotkania było rzucenie hasła o planowanej znów imprezie w Czechach pod organizacją po raz pierwszy Damiana. Spotkanie mogło się podobac. W końcu znów mogliśmy się przekonac, że nie ma słabych spotkań.
Organizator spotkania: Tomek

MAJOWKA ' 2012
2012 05 05
Beata i Tomasz, Martyna i Wojtek, Ewelina i Ja, Renata i Krzysiek, Patrycja i Krzysiek, Monika, Kasia, Misia, Damian, Rodzice Renaty.
Kolejny sparing, ktory odbyl sie u Tomasza. Dwa miesiace po poprzednim takim malym zlocie moglismy znow byc razem i spedzic wspolnie czas. Jak na sparing bylo duzo osob przypominajace mala imprezke tylko zabraklo zdjec.
Organizator spotkania: Tomek

GRILL ' 2012
2012 05 26
Martyna i Wojtek, Monika i Seweryn, Ja, Damian, Tomek.
Spotkanie, które odbyło sie w innym miejscu niż zwykle. Spotkało sie nas siednioro i spędziło miło czas przy grillu. Jak za każdym razem bardzo fajnie i w nie zmiennym towarzystwie.
Organizatorzy spotkania: Martyna i Wojtek

ZAKONCZENIE WAKACJI ' 2012
2012 08 31
Martyna i Wojtek, Paulina, Karolina, Dorota, Marcin, Seweryn, Damian Ja, Tomek, Tomek, Rafal.
To już szóste sparingowe wydanie a pierwsze poza Łomnicą. Spotkanie które odbyło sie u Pauliny, nowej twarzy w naszym gronie. Zebrała się mała gromadka fajnych osób która postanowiła sie spotkać przy piwie wodeczce i kielbasce z rusztu. Jako spotkanie nie było zdjęć dlatego to spotkanie moglismy potraktować jako plynne przejście do kolejnych zarówno mniejszych jak i większych przedsiewzięć.
Organizator spotkania: Paulina

2012 09 01
Renata i Krzysiek, Kasia, Martyna, Paulina, Karolina, Tomek, Damian, Ja, Seweryn, Paweł, Krzysiek, Daniel.
Dzień po dniu bo tak właśnie się zdarzyło kiedy po "Zakończeniu Wakacji ' 2012" które odbyło się w Jeleniej Górze przyszło nam znów powtórzyć ciąg dalszy zakonczenia wakacji już w innym miejscu. Przenieślismy sie na wieś aby w innej obsadzie dokończyć dzieła rozpoczętego w poprzedni dzień.
Organizator spotkania: Tomek
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW